איך מעלים מאמר חדש לאתר וורדפרס?

תמונה של ממשק וורדפרס

כבר יש לך אתר מתוכנן, מעוצב ובנוי. כעת אנו צריכים לשמור עליו מתעדכן ורלוונטי באמצעות עמוד הבלוג או המאמרים. את המקום בו הם יהיו, מכינים בשלב בניית האתר. אבל איך אני יכולה להוסיף מאמר חדש באתר וורדפרס?

בואי נעבור על השלבים.

שלב ראשון בדרך להוספת מאמר חדש באתר וורדפרס

זה כמובן הכניסה לממשק הניהול של האתר.

ניכנס לממשק הוורדפרס שלך,

את מכירה אותו? פתחי את האתר ותעבדי איתי צעד צעד.

כשאת נכנסת לאתר שלך, לאחר הדומיין הקלידי באותיות קטנות wp-admin/ . הכנסי עם שם המשתמש והסיסמה שהגדרת בפעם הראשונה שהתקנת את וורדפרס לאתר, כנראה שבונת האתרים אתה עבדת עשתה זאת. תוכלי לקרא על כך בהרחבה כאן.

מצד ימין מופיע סרגל כלים, בנעץ הראשון מופיעה המילה פוסטים. ניכנס לשם.

תבחרי בלשונית בפוסט חדש.

בשלב שני, הזיני את תוכן הפוסט למערכת וורדפרס

בעמוד שנפתח, נכניס כותרת במקום המיועד לכך, ואת הטקסט במלבן שמתחת. את רואה את סרגל הכלים שמחובר אליו מלמעלה?  שימי לב שבכל ההקלדה יהיה מסומן שם פסקה רגילה, בכותרות נבחר בתפריט שנפתח ככותרת ברמה 2, ואם יש לנו יותר מסוג כותרת אחד, מלבד הכותרת הראשית נרד ברמות בהתאם לכמות הכותרות.

כלי חשוב נוסף שיש לנו שם, הוא הוספת הלינקים. את הסמל את בטח תדעי לזהות. כשנוסיף לינק, יש לנו שם גלגל שיניים להגדרות. נלחץ עליו. יש לנו כמה דברים חשובים לראות שם.

  1. הראשון הוא אפשרות פתיחת הקישור בטאב חדש. זה יהיה רלוונטי במיוחד כשהקישור יפנה למקורות חיצוניים כמו ויקיפדיה.
  2. השני הוא בחירת תוכן מתוך האתר, במקום לחפש את הכתובת הנצרכת לקישור, במקרים פשוטים תוכלי לבחור מהתוכן שם הפנייה לבלוג שכתבת בעבר, או לעמוד קיים באתר.

בשלב הבא נוסיף תמונה ראשית לפוסט:

נבחר תמונה, ובאמצעות האתר הזה נתאים את הגודל שלה לגודל הנצרך: רוחב 1920 וגובה 1280. לפי הקטן מביניהם, והשני יותאם אוטומטית. אחרי הקטנת התמונות נעבור לכיווצן. שם לא צריך להגדיר כלום, רק לבחור ולהוריד את התמונה המכווצת.

עכשיו הכניסי אותה לאתר: בוורדפרס בעמוד עריכת הפוסט בצד שמאל למטה, תלחצי על "בחירת תמונה ראשית". ותגררי לשם את התמונה המכווצת שהורדנו.

כעת נעבור לתגיות. הם יעזרו למנועים של גוגל, וגם לתוצאות החיפוש. אז כדאי למלא מהם מעפיינים מתאימים ובשפע.

נסמן גם קטגוריות מתאימות ב-V

ולסיום, נלחץ על "פרסם" בצד שמאל למעלה.

ברגע זה העלת פוסט חדש לאתר שלך! תתחדשי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

גירים צבעוניים
עיצוב גרפי

איך נבחר פלטת צבעים מתאימה?

כשאנו רוצים לעצב לוגו, מודעה, אתר אינטרנט, משחק או כל דבר אחר, הצבעוניות לוקחת את חלקה בעוז בתוצאה הסופית. איך נדע לשלב פלטת צבעים מתאימה שתקפיץ כל עיצוב?

קראי עוד

הטקסט מיועד לנשים וגברים ללא הבדל מין.

תודה שפנית אלינו!

נחזור אליך בהקדם